Kingiideed koolilõpetajale

 In Ehted

Kätte on jõudnud kooli lõpetamiste aeg ning paljud murravad pead, mida väärtuslikku ja aegumatut armsale koolilõpetajale kinkida. Et mõne jaoks otsingut lihtsamaks muuta, otsustasime kokku panna kingiideed koolilõpetajale Kuld Arturi tootevaliku põhjal, kus on soovitusi nii naistele kui meestele.

Kingitused naistele

1. PÄRLITEGA EHTED on ajatu klassika. Pärlid, sümboliseerivad puhtust ja naiselikkust ning sobivad mistahes riietusega. Pärlite väärtus ajas ei kahane ja neid saab edasi anda põlvest põlve. Vaatan lisa

2. POOL- JA VÄÄRISKIVIDEGA KULLAST JA HÕBEDAST KÕRVARÕNGAD on erilised ja annavad mõnele neutraalsemale riietusele lisavärvi. Valides koolilõpetaja tähtkuju järgi õige kiviga ehted, võivad need kandjale ka õnne tuua. Milline kivi, millise tähtkujuga sobib, leiad siit.

3. Julgele ja värve armastavale koolilõpetajale sobivad ideaalselt juveelibrändi SOKOLOV hõbedast ja kullatud ehted. Valikust leiab nii klassikalisi kivide ja pärlitega ehteid kui ka erksavärvilisi ja erilise disainiga ehteid. Vaatan lisa

4. BLISS ehetevalikust leiad nii kauneid valge kulla ja teemantidega komplekte kui ka üksikuid erilisi ehteid nii kullast, hõbedast, pronksist kui terasest. Vaatan lisa.

5. TISSOT KÄEKELL. Kui koolilõpetaja ei ole ebauslik, siis käekell on väga väärtuslik ehe eriti just neile, kes muid ehteid ei kanna. Kingitust saab personaalsemaks muuta lisades graveeringu kella esiküljele sihverplaadile või kella tagakaanele. Tissot käekell on tunnustatud Šveitsi mehhanismiga ning valikust leiab omanäolisi nahast ja metallrihmaga käekellasid.

Kingitused meestele

1. KULLAST LIPSUNÕEL on koolilõpetajale igati praktiline ja aegumatu kingitus andes soliidsele välimusele selle viimase lihvi kui ka aitab lipsul kenasti särgi läheduses püsida. Personaliseeri kingitust veelgi graveerides sinna koolilõpetaja nimi või lõpetamise kuupäev.

Kingiideed koolilõpetajatele_Kuld Artur kullast tsirkooniga lipsunõel
Kuld Artur lipsunõel

2. BLISS stiilsed hõbedast oonüksiga mansetinööbid muudavad klassikalise triiksärgi erilisemaks. Sobivad kandmiseks nii pidulikemal sündmustel kui igapäevaselt. Mansetinööpe saab hõlpsasti isikupärastada graveeringuga.

3. TISSOT KÄEKELL teeb mehe šikiks. Sobib nii igapäevaseks kandmiseks kui eriliseks sündmuseks. Tutvun valikuga siin.

Kokkuvõtteks loodame, et leiate “Kingiideed koolilõpetajale” loetelust oma kallile koolilõpetajale sobiva kingituse või vähemalt mõne idee. Ja kui tahad kingitust personaliseerida, siis graveering on üks võimalus :).

Kuld Arturi tiim soovib kõikidele lõpetajatele nende unistuste täitumist.

Recommended Posts
Võtke ühendust!

Meid ei ole hetkel kontoris. Palun jätke meile trade ja võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel.

Not readable? Change text. captcha txt
0

Sisesta otsingusõna ning vajuta "Enter" klahvi otsimiseks