DIA

Veetluse mateeria

DIA Kuld Artur kihlasõrmused, abielusõrmusedPõhjamaa on kontrastide maa,  koht  kus loodus  näitab  oma ülemvõimu ja veetlust.   Looduse ilu  nii valguses  kui pimeduses  on näha kõikjal: lindude lõõrituses, lillede lõhnas, päikesesillerduses metsajärvel või kuu lumivalges paituses talvisel pinnal. Kütkestavus  on looduse loomuses. Põhjamaades säravad tähedki kirkamalt. See on veetluse olemus.

Looduse kingitus, teemant, võib asjatundliku ning meisterliku töötluse tulemusena peita endas kogu valguse sära. Töödeldud teemant kiirgab  valguse spektrit kõige puhtamal kujul. See looduse looming koos töödeldud väärismetallidega, on olnud aastasadu ideaalse kingituse sünonüümiks.

DIA on Skandinaavia teemantjuveelide bränd, mis on tuntud oma põhjamaise disaini  ja kvaliteetsete väärismetallide poolest. Iga  DIA  juveel on interpretatsioon moodsast Skandinaavia disainist ja ajatusest.

DIA Kuld Artur kihlasõrmused, abielusõrmusedDIA Kuld Artur kihlasõrmused, abielusõrmusedSkandinaavia   disain  on  tuntud   maailmas  oma  minimalismi,   stiili  ja funktsionaalsuse poolest, mis on inspireeritud kohalikust loodusest. See on selgesti tunnetatav ka  DIA  juveelides. Meie eesmärk on edasi kanda looduse kordumatust ja igavikulisust  DIA  juveelide kaudu.

Valikuga on võimalik tutvuda:
→ klassikalised ühe teemantiga sõrmused
→ teemantide reaga sõrmused
→ erilise disainiga sõrmused
→ muude vääriskividega sõrmused

DAMIANI

Itaalia luksus käsitööehete bränd

Damiani_kihla_ja_abielusõrmused

Damiani ehtete ajalugu on seotud ühe Itaalia perekonna tugevate traditsioonide ja kirega kullassepatöö vastu. Perekond on disaininud ja tootnud ehteid juba kolm generatsiooni. Ehted on loodud käsitsi visanditest kuni poleerimisprotsessini, mistõttu on need väga erilised ja unikaalsed.  Damiani ehted on armastatud nii Hollywood`i kuulsuste kui kuninglike perede seas just nende tugeva identiteedi ja unikaalsuse tõttu. Damiani on ainuke ettevõtte maailmas, kes on pälvinud lausa 18 „ The International Diamonds Awards`i“

Damiani kihlasõrmused

Damiani teemant on kogu eluks, igavesti särav, ülimalt puhas hoides teie armastuse lubadust. Damiani teemanti iseloomustab täiuslik lõige, värv ja sära.

Tutvu valikuga siin

Damiani abielusõrmused

Damiani on abielusõrmuseid valmistanud juba peaaegu sajandi. Maison Damiani teab, kuidas kõige paremini tõlgendada traditsioonilist abielusõrmuse, igavese armastuse tõotuse sümboli kontseptsiooni, muutes selle tänapäevaste ehete meistriteoseks.

Valge, punase, kollase ja plaatina kullaga abielusõrmused on mugava disainiga, kuna need on kujundatud kumera siseprofiili ja ümara servaga, mis sobituvad harmooniliselt sõrme kujuga. Iga abielusõrmus on kaunistatud väikese teemandi, Maisoni allkirja ja sümboliga, mis tähistab hetke, mis on sama oluline kui teie pulmapäev. Soovi korral võib Damiani logo ka välisküljele graveerida või muul viisil isikupärastada (näiteks nime initsiaalid lisada vms).

Tutvu abielusõrmuste valikuga siin

Nii pakkumise saamiseks kui nõu küsimuseks juhul kui sa pole veel päris kindel, millist sõrmust otsid, siis kirjuta avo@kuldartur.ee ja koos leiame sulle kindlasti sobiva lahenduse.

Võtke ühendust!

Meid ei ole hetkel kontoris. Palun jätke meile trade ja võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel.

Not readable? Change text. captcha txt
0

Sisesta otsingusõna ning vajuta "Enter" klahvi otsimiseks