Kuld Artur (edaspidi Müüja) isikuandmete töötlemise vastutavaks töötlejaks on Artur Trading OÜ, Rüütli 24, Pärnu 80011. 

Iga äriühingu põhiväärtuseks on usaldusväärsed kliendisuhted. Artur Trading OÜ austab teie privaatsust. Kasutades Artur Trading veebilehte või muid teenuseid, nõustute küpsiste kasutamise ja isikuandmete töötlemise tingimustega nagu on kirjeldatud meie privaatsuspoliitikas. 

 1.  Isikuandmete kaitse
  1. Isikuandmed on andmed, mida Müüja kogub teenuse osutamiseks, isiku tuvastamiseks, isikuga ühenduse võtmiseks teenuse osutamiseks või küsimuste lahendamiseks.
  2. Müüja kohustub kaitsma klientide ja kasutajate isikuandmeid ning nende privaatsust. 
  3. Müüja tegevus internetis on kooskõlas kõigi asjakohaste tegevuste ja vastavate Euroopa Liidu õigusaktide ja Eesti Vabariigi seadustega. Müüja rakendab kõiki ettevaatusabinõusid (sh administratiivsed, tehnilised ja füüsilised meetmed) kogutud isikuandmete kaitsmiseks. Juurdepääs andmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel.
 1.  Isikuandmete kogumine
  1. Müüja kogub kliendi kohta järgmisi andmeid:
  2. Informatsioon, mida klient edastab seoses kaupade/teenuste tellimise ja e-posti teel saadetavate teadetega;
  3. Informatsioon, mida klient edastab uudiskirjaga liitumisel (e-posti aadress)
  4. Juriidiliste isikute andmete töötlemiseks kogutakse äriühingu nime, registrinumbrit, käibemaksukohuslaseks registreerimise numbrit, aadressi, e-posti aadresse kontakteerumiseks ja arve saatmiseks, ettevõtet esindavate kontaktisikute nimesid ja nende e-posti aadresse ning kontakttelefone.
  5. Müüja e-poe külastamisel kogutakse külastaja kohta järgmisi isikustamata andmeid:
   • Andmed e-poe kasutamise kohta (sh. IP aadress, geograafiline asukoht, brauseri tüüp ja versioon, operatsioonisüsteem, viiteallikas, külastuse pikkus, lehekülje vaatamised, veebisaidil navigeerimine, külastuse kellaaeg ja kuupäev ning muu statistika. Lisaks võime kasutada kolmandate osapoolte teenuseid nagu Google Analytics, Google Tag Manager, Hotjar, Facebook Pixel, et koguda, jälgida ja analüüsida informatsiooni teie ja meie vaheliste toimingute kohta või seoses meie e-poega, sealhulgas informatsiooni meilt ostetud toodete ja teenuste kohta;
   • Andmeid  veebilehe külastatuste ja viibimiste kohta, et selle põhjal veebilehte parendada ja külastajatele mugavamaks muuta.
   • Teenuste eest tasumisel krediitkaardi või pangalingi teenuse kaudu omab ligipääsu pangakaartide infole ja panga rekvisiitidele üksnes Maksekeskus AS, kes väljastab Müüjale vaid info makse õnnestumise kohta. 
 1. Kogutud isikuandmete kasutamine, säilitamine ja edastamine
  1. Kogutud isikuandmeid kasutatakse:
   • Teavitamaks uudiskirjaga liitunud kliente meie uudistoodetest, kampaaniatest, tulevastest sündmustest, mis võiksid meie arvates teile huvi pakkuda. Kliendil on võimalik uudiskirjast igal ajal lahkuda, eemaldades end uudiskirja saajate listist;
   • Ostu-müügi lepingu täitmiseks;
   • Teadete saatmiseks, arvete maksmiseks ning maksete vastuvõtmiseks;
   • Kauba kohale toimetamiseks, jagades teie tarneaadressi logistikapartneritega;
   • E- poe haldamiseks ja parendamiseks kliendi kasutajakogemusest ja huvidest lähtuvalt;
   • Kliendi poolt edastatud päringute, tagasiside ja meie kaupadega seotud kaebustega tegelemiseks;
   • Kliendiga ühenduse võtmiseks, et küsida luba ostukogemuse kasutamiseks/jagamiseks meie turundus- või müügimaterjalides.
  2. Kogutud isikuandmete säilitamine 
   • Müüja e-poe isikustamata tehnilisi veebilehel kogutud andmeid säilitatakse tähtajatult.Isikustatud päringute ja/või tehingutega seotud isikuandmeid säilitatakse kuni 7 aastat viimasest interaktsioonist teenusepakkujaga tulenevalt raamatupidamisseaduses olevast kohustusest tehinguid tõendada.
    Interaktsiooniks loetakse mh otseturundusele reageerimist vaatamise või lingile klikkimise kaudu.
  3. Kogutud isikuandmete edastamine
   • Müüja isikuandmete töötlemise vastutavaks töötlejaks on Artur Trading OÜ, kelle poolt töödeldavaid isikuandmeid võib isiku nõusolekuta edastada üksnes asutusele või isikule, kellel on selleks otsene seadusest tulenev õigus (näiteks kohus või kohtueelne menetleja) ja põhjendatud vajadus. Muul juhul käsitletakse klientide isikuandmeid konfidentsiaalsetena ja õigus neid andmeid töödelda, väljaanda või edastada kuulub üksnes andmete omaniku vastutusalasse.
   • Uudiskirja saatmise koostööpartner, kellele andmeid edastatakse on Smaily (Sendsmaily OÜ) Paldiski mnt 29, 10612, Tallinn,Harjumaa, Eesti.
   • Maksete teostamiseks edastatakse vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.
 1. Turvalisus
  1. Kõiki Müüja e-poe külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Krüpteeritud andmesidekanal pankadega tagab ostu sooritaja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse. 
 1. Kliendi õigus oma andmetele
  1. Õigus oma andmetega tutvuda, parandada, lõpetada töötlemine.
  2. Müüja uudiskirjaga liitunud klientidel on igal ajal võimalik uudiskirjast lahkuda, eemaldades end uudiskirjast saajate nimekirjast.
  3. Kui isikuandmete töötlemiseks, avalikustamiseks või andmetele juurdepääsu võimaldamiseks ei ole (enam) seaduslikku alust, saab nõuda andmete kasutamise lõpetamist või kustutamist, andmete avalikustamise või andmetele juurdepääsu võimaldamise lõpetamist. Selleks tuleks esitada isikut tuvastada võimaldaval moel taotlus.
  4. Kliendil on õigus nõuda tema isikuandmete töötlemise lõpetamist või tema isikuandmete parandamist, kustutamist või sulgemist igal ajal. Müüja teostab vastava toimingu hiljemalt kolme tööpäeva jooksul alates kliendi poolt kirjaliku avalduse esitamisest.
 1. Privaatsuspoliitika tingimused ja muudatused
  1. Müüja veebilehte kasutades olete käesolevate põhimõtete ja tingimustega tutvunud ning nendega nõustunud. Jätame endale õiguse vajadusel privaatsuspoliitika üldtingimusi muuta, teavitades sellest kõiki seotud isikuid.
  2. Kõigi privaatsuspoliitika või andmetöötluse kohta tekkivate küsimuste või muredega palume võtta meiega ühendust aadressil info@kuldartur.ee.

Võtke ühendust!

Meid ei ole hetkel kontoris. Palun jätke meile trade ja võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel.

Not readable? Change text. captcha txt
0

Sisesta otsingusõna ning vajuta "Enter" klahvi otsimiseks